KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 11554404
nr 1155 4404
Gouache
Ferre, Tuppfäktning, signerad, Xam, 24x31
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 januari 2018
kl 19:23:51
14/1 00:01:47
150 kr
15/1 19:18:50
Gouache